tds_thumb_td_300x0
Crossoverlardan Akılda Kalan 6 Klaroline Sahnesi!

The Vampire Diaries’den geç de olsa The Originals’a uzanan bir aşk: Klaroline’ın crossover bölümlerden akıllarda kalan 6 sahnesini derledik!

1) Öncelikle zamanda yolculuk yapalım ve Klaus’un Caroline’a ‘’Perhaps one day’’ dediği 20’s balosuna gidelim. Klaus o gece şehirden ayrılacaktı ve Caroline’a söyledikleri tam olarak şuydu: ‘’Belki bir gün, bir yıl, hatta bir yüzyıl sonra, benim kapımdan içeri gireceksin’’. Crossoverlarda Caroline’ın iki elinde iki küçük kızı ile New Orleans’dan içeri girdiği o an, bu geçmiş sahneyi düşünürsek çok güzel bir detaydı.

2) Ekranda Caroline’ın adını görünce nefesi kesilen Klaus… Klaus’un aksanından duymayı özlediğimiz ‘’Love’’ sözcüğünden sonra ise bizim de nefesimiz kesiliyor dersek abartmış olmayız. :’)

3) Klaus’un Caroline’a söylediği unutulmaz replikler listesine biri daha ekleniyor. ‘’Açıklayamadığın hisler beslemek suç değildir.’’ Tam da burada hatırlatmalıyız ki Caroline’ın Klaus ile bir ilişkiye başlamak istememesinin asıl sebebi Klaus gibi acımasızlığı ile nam salmış bir köken vampiri sevdiğini kendine itiraf edememesi…

4) Stefan, ‘’Caroline’a karşı hala bir şeyler hissediyor musun?’’ diye sorduktan sonra
Klaus’un cevap veremediği o an, biz aslında cevabımızı alıyoruz.

5) Kaçamak bir birliktelik yaşadıkları ilk crossoverı da unutmamak gerek tabii.

6) Caroline’ın, Klaus’a ”Seni asla unutmayacağım” demesi… Klaus’un, ”Nasıl hoşça kal denir bilmiyorum” demesi üzerine Caroline’ın ‘‘İkimizden biri kapıya doğru yürüyor. Eğer arkasına dönüp bakmazsa o zaman bileceksin ki bu seni asla unutmayacağım demek…”

Biz de sizi asla unutmayacağız, Klaroline…  TV tarihinin en çok bekleten çiftlerinden biri oldunuz belki de. Klaus’un ”O senin ilk aşkın, ben sonuncu olmayı planlıyorum, ne kadar sürerse sürsün…” diyip kasabadan ayrılması ile başladı bu çifti bekleme serüvenimiz… Ki o sözler belki havada kalacak, belki bi yere bağlanacaktı biz de Klaus gibi sonun ne olacağını bilmeden bekledik. Evet, belki elimizde mutsuz bir son kaldı ama yinede iyi ki de beklemişiz dedirtti… Mutsuz bile bitse, ”endgame” çift Klaroline oldu. ”çift” olarak yaşayamadıkları sahneler içimizde kalsa da onlar herhangi bir sevgiliden çok daha fazlasını birbirlerine uzakken hatta yukarıda da görüldüğü gibi sadece bir telefon konuşmasında bile hissettirmeyi başardılar.

BONUS:

Öpüşmeden şu şekilde kalışları da büyüktür herhangi bir öpüşme sahnesi… İşte buna çekiyorum diyoruz, tutku diyoruz. Joseph Morgan ve Candice Accola kimyası diyoruz!

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!