”Community” Filmi İçin Çalışmalar Başladı

Community dizisi oyuncularından Oyunculardan Alison Brie 2020’nin Şubat ayında Community hayranlarına, dizinin devamı niteliğinde olacak bir film için takipte kalmalarını söylemişti. Dizinin hayranlarının heyecanla beklediği o haber ise sonunda geldi.

Community’nin yaratıcısı Dan Harmon, Community filminin geliştirilme sürecinde olduğunu doğruladı. Filme dair bir hikâye taslağı var ve film için görüşmeler devam ediyor. Henüz filmin ne zaman seyirci ile buluşacağı gibi konularda bir netlik olmasa da bu hareketlenme bile Community severler için güzel bir adım oldu.

Community Dizisinin Konusu Ne?

Diplomasının sahte olduğu ortaya çıkan Jeff Winger üniversiteye geri gönderilir ve burada en az kendisininki kadar şüpheli geçmişe sahip öğrenci ve öğretmenlerle tanışır. Lisans diploması iptal edilen avukat Jeff Winger, üniversiteye geri döner ve burada birkaç tuhaf tiple bir çalışma grubu kurar. Greendale Devlet Koleji’nin uyumsuz öğrencileri, yıldız kadrolu bu sitcom’un ikinci sezonunda aşk, hayat ve arkadaşlık hakkında daha fazla tuhaf dersle karşımıza çıkar. Bu alaycı komedi dizisinde, meslekten ihraç edilen avukat Jeff Winger önderliğindeki tuhaf tiplerden oluşan uyumsuz ekip, yeni bir öğrenim sürecine girer ve ilginçlik kaçınılmaz olur.