Çocuklar Duymasın 5.Bölümde Ne İzleyeceğiz?

Taş Fırın Haluk Meltem’e Yemek Hazırlıyor, Ortalık Karışıyor! Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle Pazar 20.00’de Kanal D’de!

Taş Fırın Haluk, Meltem’in gün geçtikçe artan romantizm arzusuna yetişemeyince ikili arasında bir tartışma meydana gelir. Bu tartışmanın sonucunda Haluk’a küsen Meltem, artık Haluk’tan hiçbir şey istemeyeceğini söyleyince Haluk çok üzülür. Meltem’in gönlünü almak isteyen Haluk, onun için romantik bir akşam yemeği hazırlamak üzere mutfağa girince birbirinden komik anlar yaşanır.

Merve’nin mezuniyetinde giyeceği kıyafet ailelere dert oluyor. Meltem’in, mezuniyet kıyafetini alma isteği bile Merve’yi pek mutlu etmiyor; çünkü, sosyal medyada arkadaşlarının aldığı kıyafet ile benzerlikleri, daha iyi bir elbisenin olması işi zorlaştırıyor.

Haluk, gittikleri Bowlin salonunda elini topların deliklerine sıkıştırıyor. Çıkartma yolları ise, iyi neticelenmeyince devreye Hüseyin giriyor. Hüseyin’in fikri ise, hiç kimsenin içine sinmiyor.

Haluk, Meltem ile arası biraz açılınca kendisini affettirmek için ona sürpriz yemek yapıyor. Haluk ve yemek yapmak ne kadar uzak bir durumsa da masaya bir şeyleri koymayı başarıyor.

Kanal D
Çocuklar Duymasın 5.Bölüm Fragmanı:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!