tds_thumb_td_300x0
Çocuklar Duymasın 27. Bölümde Tutku’nun Maskesi Düşecek mi?

Çocuklar Duymasın 11 Şubat pazar yayınlanacak olan yeni bölümde, Meltem Tutku’nun gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için zekice bir plan yapıyor!

Çocuklar Duymasın 27. Bölümde Tutku'nun maskesi düşecek mi?

 

Tutku ve tüm sevdikleriyle tek başına mücadele etmek zorunda kalan Meltem çıkmaza girer. İnsanlara Tutku’nun gerçek yüzünü göstermenin bir yolunu düşünür. Kendince bir plan yapar. Tutku’yu eve çağırır ve onu konuşturmaya başlar, ancak evde yalnız değildir… Meltem, Tutku’nun maskesini düşürmeye başarabilecek mi? Tutku, yolun sonuna gelecek mi?

Öte yandan Meltem, Haluk’la ayrı kaldığı zamanlarda tuttuğu günlüğü ona vermiştir. Ancak günlük Tutku’nun eline geçmiştir. Tutku, Meltem’in ağzından bir şeyler yazmaya başlar ve bu satırları herkese okutur. Meltem’in günlüğünü okuyanlar, daha da tedirgin olmaya başlar. İşler artık raydan çıkmıştır. Tutku ise elde ettiği zaferin tadını çıkarmakla meşguldür ancak onu bekleyen sürprizden habersizdir… Meltem öyle bir şey yapar ki, Tutku hayatında ilk defa böylesine bir şok yaşar! Gerçekler ortaya çıkar ve düğüm çözülür! Ancak Tutku’dan kurtulmak sandıkları kadar kolay olmayacaktır!

 

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle pazar 20.00’de Kanal D’de!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!