Bu adam nasıl bu kadar korkutucu bakabiliyor anlamıyorum. Ben izlerken korkuyorum resmen ama Ateş korkmuyor, belli ki alışmış. Aklından geçen ve yüzünden okunanların sadece hayal kırıklığı olduğunu düşünüyorum. Buruk ama kabullenilmiş bir acı içerisinde.

Hiç utanmadan, ortalığı karıştırmak, çocuğu mutsuz ve rezil etmek için kalkıp geldiği yetmiyormuş gibi, bir de kim bilir neler söyleyecek. Söyleyecek söylemesine de, ben en çok ailenin bizimkilere bu kadar ısınıp sevgi bağı oluşturdukları duygusal bir anda bunun ciddi zarar görecek olmasına üzülüyorum.

Ateş’in yine ve yine, tekrar aynı yerden kırılıp yıkılacak olması ayrı tabii.

Ayşen’in söyleyecekleri n’olacak bilmiyorum ama bölüm sonunda yaptığı hareket o kadar anlamsız, mantığa uzak bir saçmalıktı ki. Ateş zaten defalarca evliliğin sahte olduğunu söylemişken hiçbir şey yapmadı, ama Yasemin’le olan konuşmaları duyunca aniden sinirlenip ailesine söylemeye karar verdi. Bu nasıl bir senaryo açığı ey senaristler? Hiç mi düşünmüyorsunuz bu normal bir hamle değil diye.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demir’in haklı olarak sinirlendiğini görüyoruz fragmanda. Keşke tutmasalar da güzel bir girişse şu herife. Parasına güvenen, ahlaksızlıktan çekinmeyerek tehditler savuran kibri dev iğrenç bir adam, hak ediyor dayağı da işte.. Neyse.

Demir Ateş’in babasıyla olan ilişkisi hakkında ne düşünüyor bilmiyorum ama bu konuda dertleşmelerini, ona destek olmasını çok isterdim. Zaten aralarının düzelmesini, daha doğrusu Demir’in sevgi beslemesini dört gözle bekliyorum. Çok keyifli sahneleri olur eminim. Aslında aynı şeyi kızlar için de istiyorum ama onun daha biraz zamanı var belli, inşallah dizinin sonlarına kadar bekletmezler. Sanmıyorum ya, daha yakın bir gelecekte göreceğimize inanıyorum.

Çatı Katı Aşk’ın kadrosunun güzel olması beni çok mutlu ediyor. Sevdiğim oyuncuları yan yana görmek, karşılıklı rol yapmalarını izlemek sahnelerden aldığım zevki de, yaşanmasını umduğum hayallerin güzelliğini de ikiye katlıyor. Bölümden sonra yorumda görüşürüz, umarım harika olur. Şimdiye kadar en az sevdiğim bölüm 3. bölümdü.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz