Dört gözle beklediğim “Çatı Katı Aşk 3. bölüm fragmanı” nihayet yayınlanmış! Beklediğimden daha sakin bir fragmandı. Demir reis bizimkilerin yaşam alanında, çatı katında ne arıyor bilmiyorum ama ultra başarılı saklanma yöntemleriyle şu dolabımsı şeye girdiği iyi oldu.

İyi haber: artık kendini tokatlamasına gerek yok! Evliliğin sahte olduğunu öğrendiği için önü açıldı, Yasemin’e değil yürümek, depar atacak yakında eminim. 😂 Ama bir yandan da asabi kişiliği var tabii. Hemen cıngar çıkarıp evden kovdurmaz inşallah onları. Yapma Demir, etme Demir, duygularının sesini dinle Demir.. Hem bir zararları yok ki. Evli olmasalar da düzgünce yaşayıp gidiyorlar işte uslu uslu (!)

 

 

 

 

 

 

Furkan Andıç dümdüz durup nefes alırken bile maşallah subhanallahken gitmiş bir de takım elbise giydirip mankenlik yaptırmışlar.. Hayır yani zaten yaz mevsimindeyiz, neyse. 🙂

Ayşen her zamanki gibi atar gider bağırış çağırış modunda takılsa da belli ki bir yolu bulunmuş ya da mecbur kalmış Ateş’in yardımına. Bu gönüllü hizmetin onu çok büyük dertlerden kurtardığına eminim. Ama şuna takıldım, Ayşen’in eti ne budu ne, ailesi çalıştığından bile habersiz, henüz öğrencilik döneminde iş dünyasında tecrübesiz bir genç kadın. Ne alaka markalar defileler? Umarım patronunun bir şeyi falandır da az da olsa makul gösterirler şu durumu.

İnanılmaz bayıyor artık çünkü beni. Yaz dizisindeki esas kızımız İNANILMAZ DERECEDE YETENEKLİ VE AŞIRI BAŞARILIDIR. Asla kimsenin başına gelmeyecek mucizeler, fırsatlar hep onu bulur.. Hem dizinin başında kendi de anlatmıştı “küçük” hayatını. Sadık kalsanıza biraz. Her şey klişelere uygun ilerlemek zorunda değil. Biraz mütevazi tutun şu senaryolarınızı. Böyle şeylere gerek yok ki, hikaye güzelse zaten sarıyor izleniyor. Bıktık hani.

 

 

 

 

 

 

 

Neyse biraz da güzel şeylerden konuşalım. Nilay & Furkan. 😍 Bu iki sarımsı şahsın birlikte bu kadar harika, iç açıcı görünmelerine dayanamıyorum. Yasemin Demir’le olacak işte, biraz utansanıza böyle sevimli durup yakışırken!

Demir demişken, ablasının şu değişen tavrı cidden rezalet. Aşırı gıcıksın Süheyla, anında en gıcık, itici karakter oldun gözümüzde. Demir de sağ olsun ailedeki herkese pek bi düşkün, çok önemser bunun düşüncelerini. Çok başımız ağrıyacak, n’apcaz bilmiyorum valla. Kıskançlığından delirdi kadın, Yasemin çiçeğime sallayıp duruyor deli mi ne..

 

 

 

 

 

 

 

Tahminlerime göre Demir durumu babasına söylemeyecek ve bildiğini Yasemin’e hissettirip onu kovalayacak. Birlikte saklayacaklar. Artık rahat zaten, daha güzel bol bol didişirler. 😁 Çok eğlenceli sahneler çıkacak biliyorum. Heyecanla bekliyorum. Beklemek diyince aklıma geldi, benim asıl merak ettiğim sahte aile işini n’aptıklarıydı. Hadi bilmem nereye gidelim diyerek halayı ve tamirciyle eşini bir yere gönderip biz de geliyoruz diyerek falan hallettiler bence. Bakalım, göreceğiz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz