Çarpışma 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Fragmanın ilk saniyelerinde Kadir’in Zeynep’i karakola getirdiğini görüyoruz. Bu da Kadir’in işinin başına yeniden döndüğünü gösteriyor.

Daha sonra Kadir Zeynep’e “Bana güvenmiyor musun?” diye soruyor ve Zeynep de “Herkesten çok sana güveniyorum” diyor. Bu da ikili arasında bağların daha da güçlendiğini gösteriyor ve Zeynep’in kızını bulma konusunda Kadir’in de artık kararlı olduğunu görüyoruz.

Karakolda Zeynep’in avukatı Cemre’yi de görüyoruz fragmanda. Büyük ihtimalle geçen bölüm onu bıçaklayan kişinin eşkalini vermek için gelmiştir ve bu sırada Zeynep’le karşılaşmıştır. Kadir çarpıştığı arabalardan birinin Zeynep’in avukatı olduğunu öğrenince bu tesadüf karşısında şaşkınlığını gizleyemiyor ve “Oğlum dalga mı geçiyorsunuz benimle? Burası çocuk parkı mı?” diye bir soru yönlendiriyor.

Ardından Cemre onu bıçaklayan kişinin eşkalini gösterince, Kadir “Kerem lan bu” diyerek, Cemre’yi bıçaklayan kişiyi tanıdığını belirtiyor.

Fragmanda saniyelik gösterilen kesitte, Yakup ve Meral’in aşklarına dolu dizgin devam ettiğini görüyoruz.

Kerem’in de birileri tarafından dayak yediği gösteriliyor.

Fragmanın sonunda Kadir yağmurun altındayken arka fonda müdürünün sesiyle “Kıyamet kopacak biliyorsun değil mi?” sorusunu duyuyoruz.

Çarpışma’nın 3.bölümü Perşembe 20:00’da Show Tv’de yayınlanacak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!