Camdaki Kız Dizisine Dair Detaylar Ortaya Çıktı

Ünlü Psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu’nun bir başka kitabı daha diziye uyarlanıyor. Bu kez ise “Camdaki Kız” romanı dizi oluyor.

Camdaki Kız Romanı ve Romanın Yazarı Gülseren Budayıcıoğlu

Daha önceden Gülseren Budayıcıoğlu’nun kaleme aldığı gerçek hayat hikayelerinden birkaç dizi daha uyarlanmıştı. Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı ve Doğduğun Ev Kaderindir yayınlandıkları günlerde reyting şampiyonu olarak rakip bırakmamıştı. Her üç dizinin de gerçek hikayelerden uyarlanmış olması ve oyuncular ile karakterlerinin muhteşem uyumu izleyicileri hayran bıraktı. Oldukça sevilen bu üç dizinin yanına bir dizi daha ekleniyor: Camdaki Kız. Dizi, Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Dizinin Başrollerini Hangi Oyuncular Oynayacak?

Burcu Biricik

Nisan ayında ekranda olması beklenen dizinin senaryo çalışmalarına yoğunluk verildiği aktarılmıştı fakat Camdaki Kız’ın oyuncu kadrosu ve genel bilgileri henüz tam manasıyla kesinleşmemişti. OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği Camdaki Kız dizisinden Burcu Biricik’e teklif gittiği ise bir süre önce öğrenildi. Biricik’in bu teklifi kabul ettiği kulislerde konuşuluyor. Güzel oyuncu Burcu Biricik son olarak Kırmızı Oda dizisinde Boncuk karakterini canlandırmış ve konuk oyuncu olarak dizide rol almıştı. Tamamen doğal ve makyajsız olarak dizide yer alan güzel oyuncunun performansı çok beğenilirken Camdaki Kız dizisinde başrol olarak seçilmesinde bu performansın etkisi olduğu söylentiler arasında yer alıyor.

Uraz Kaygılaroğlu

Şimdi de Biricik’in partnerini oynayacak ünlü oyuncuya teklif gittiği ortaya çıktı. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre bu ismin Uraz Kaygılaroğlu olduğu söyleniyor. Kaygılaroğlu, Sefirin Kızı dizisinde Gediz karakterini oynuyordu ama birkaç hafta önce karakterin kaza yaparak ölmesiyle diziden ayrılmıştı. Oyuncu, bu ayrılığın hemen sonrasında Cem Yılmaz ile buluşmuş ve Netflix için çekilecek olan Yılmaz’ın Erşan Kuneri isimli dizisinde rol alacağı ortaya çıkmıştı. Bakalım oyuncu, Camdaki Kız teklifine ne yanıt verecek?

KAYNAK: tv100

“Camdaki Kız Dizisine Dair Detaylar Ortaya Çıktı” için bir yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!