Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (19 Nisan)

1.Hello Kitty

1975 yılında Sanrio tarafından yaratılan çizgi karakter Hello Kitty, ekranların ardından şimdi de beyaz perdeye uyarlanıyor. Filmde, Hello Kitty ve arkadaşlarının yaşadıkları maceralar konu ediliyor.

2. Lanetli Gözyaşları

Lanetli Gözyaşları, kendisine ve ailesine musallat olan doğaüstü varlıktan kurtulmaya çalışan Anna’nın hikayesini anlatıyor.

3. Kuklalı Köşk: Hırsız Var

Kuklalı Köşk: Hırsız Var, zengin olma hayali kuran bir grup hırsızın, canlı kuklaları çalmaları sonucu başlarına gelen maceraları konu ediyor.

4. Meteler

Meteler, Yüzbaşı Kürşad ve 8 askerin yer aldığı Meteler timinin teröristlerle verdiği mücadeleyi konu ediyor.

5. O İş Bende

O İş Bende, iflas eden babasının borçlarını ödemeye çalışırken kendisini türlü maceraların içerisine sokan genç bir adamın hikayesini konu ediyor.

6. Destroyer

Destroyer, büyük bir soyguncunun peşine düşen bir dedektifin hikayesini konu ediyor. Yıllar önce peşine düştüğü ancak yakalamayı başaramadığı büyük bir soyguncunun hala hayatta olduğunu öğrenen dedektif, soyguncuyu yakalamak için zorlu bir mücadeleye girişir.

7. Hayatta Olmaz

Hayatta Olmaz, üç çocukluk arkadaşının hikayesini konu ediyor. Asla olmayacağını düşündükleri ne varsa hepsi teker teker gerçekleşmeye başlayınca üç arkadaş kendilerini eğlence dolu bir macerasının içerisinde bulur.

8. Greta

Greta, metroda bulduğu çantayı sahibine ulaştırması sonucu yolları kesişen iki kadının hikayesini konu ediyor.

9. Saf

Saf, gecekonduda yaşayan bir çiftin mahallede çıkan kentsel dönüşüm söylentileri sonrasında değişen hayatlarını konu ediyor.

10. Arctic

Arctic, zorlu doğa koşullarında hayatta kalmaya çalışan bir adamın hikayesini anlatıyor. Uçak kazası geçiren genç adam, ekiplerin gelip kendisini kurtarmasını beklerken yaşam savaşı verir.

11. Neden Yaratıcıyız?

Film, birbirinden farklı dallarda birçok insana sorulan bir sorunun peşine düşüyor. Neden yaratıcısınız?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!