tds_thumb_td_300x0
Bu Hafta Ne İzledik? (28 Mayıs-4 Haziran)

Bu hafta yerli ve yabancı dizilerden neler duyduk, neler izledik gözden kaçırmayın!

1) Şahsiyet final yapıyor!

Kısa bir sürede sevilen ve fenomen haline gelen, başrollerini Haluk Bilginer, Cansu Dere, Şebnem Bozoklu ve Metin Akdülger’in paylaştığı seri katil konulu internet dizisi Şahsiyet 8 Haziran Cuma akşamı yayınlanacak olan son üç bölümü (10-11-12) ile final yapıyor!

2) House Of Cards’ın 6. sezon çekimlerine başlandı!

Başrol oyuncunun taciz ile suçlanması ile büyük yankı uyandıran ve sallantıya giren dizinin 6. sezon çekimleri başladı! Aynı zamanda dizinin final sezonu olacak.

3) Yasemin Allen, Strike Back dizisinin 6. sezonuna katıldı!

bu aralar yabancı dizilerde rol almaya başlayacan oyuncu sayımız artıyor mu ne? Yasemin Allen, Strike Back dizisinin 6. sezonunda rol alacak.

4) La Casa de Papel’in Berlin’i Pedro Alonso, yeni projesi ‘Diablo Guardian’

La Casa De Papel ile tüm dünyanın sevgilisi haline gelen Berlin (Pedro Alonso)’in yeni dizisinden ilk kareler yayınlandı.

5) Erkan Kolçak Köstendil, amatör lig takımı Vefa spor ile anlaştı.

Çocukluk ve ilk gençlik yıllarında kalecilik yapan Erkan Kolçak Köstendil, önümüzdeki sezon amatör lig takımı Vefasporda kalecilik yapacak. Bu haberi Vefa lisesinde Aras Bulut İynemli ile birlikte ödül aldığı sırada duyuran Erkan Kolçak Köstendil’i herkes şaka yapıyor sandı. Kimseyi inandıramayınca ünlü oyuncu maça çıkınca görürsünüz diye güldü. 

6) Fargo dizisinin yeni sezon tarihi açıklandı!

Fargo’nun yeni sezonu 2020 yılında ekrana gelecek! Ömrü yabancı dizilerin yeni sezonlarını beklemekle geçenler el kaldırabilir mi? 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!