tds_thumb_td_300x0
Bu Hafta Ne İzledik (25-31 Mart)

1) Onur Ünlü Ücretsiz Film Gösterimi Yapacak!

6 Nisan Cumartesi günü, Leyla ile Mecnun dizisi ve İtirazım Var, Güneşin Oğlu, Sen Aydınlatırsın Geceyi gibi filmlerden tanıdığımız ünlü yönetmen Onur Ünlü, 3 Filmini SALT GALATA’DA seyirci ile ücretsiz bir şekilde buluşturacak.

Film gösterimi maratonu ardından ünlü yönetmen seyirci ile söyleşi de gerçekleştirecek. Bütün detaylar burada!

 

2) Takipçiler, 4N1K Dizisi Oyuncuları İle Buluştu!

Yönetmen koltuğunda Hamdi Can Teker’in oturduğu, senaryosunu Deniz Sokullu  ve Onur Dur’un kaleme aldığı  “İlk Aşk” adı ile sezon finali yapan ancak FOXPlay’de “4N1K Yeni Başlangıçlar” adı ile internet dizisi olarak yayın hayatına devam eden 4N1K Yeni Başlangıçlar seti kapılarını ziyaretçilere açtı. Diziyi sıkı bir şekilde takip eden sevenleri set ziyaretine gitmeye hak kazandılar. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz. 

 

3) Gökhan Özoğuz ve Özge Özpirinçci’den Belgesel Filmi!

Özoğuz’un karakteri, İstanbul’da yaşam mücadelesi veren genç bir doktorun hayatının değişmesini ele alan bir hikaye üzerine olacak. Gökhan Özoğuz aynı zamanda belgeselin anlatıcılığını da üstlenecek. Özoğuz’un, bu belgesel için birçok uzmanla görüşüp bilgi edindiği öğrenildi.

Detayları haberimizde bulabilirsiniz. 

 

4) Cillian Murphy, “A Quite Place 2” kadrosuna Katıldı! 

Beşinci sezonun çekimleri devam eden, İngiliz mafya dizisi Peaky Blinders‘in başrol oyuncusu Cillian Murphy, A Quite Place 2 kadrosuna katıldı!

 

5) After Life’ın 2. Sezon Hazırlıkları Başladı!

Dizinin başrolünde bulunan Ricky Gervais konu ile ilgili yeşil ışığı yakarak seyirciye müjdeli haberi verdi. Ricky Gervais son zamanların en çok konuşulan dizilerinden biri olan After Life’ın ikinci sezonu için hazırlıklara başlandığını açıkladı!

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!