tds_thumb_td_300x0
Brooklyn Nine Nine 6. Sezon 5. Bölüm Yorumu: Judy ve Jake iş başında!

Brooklyn Nine Nine’ın bu bölümünde her sezon 1-2 kez görünüp kaybolan eski dostumuz yeniden konuktu. Judy’li bölümlere bir yenisi daha eklenmiş oldu.

Judy & Jake kankalığını da özlemişiz. Bölümü Judy’nin sahte cenazesi ile açtık. Brooklyn’de bi araba hırsızlığı olmuş ve tam Judy’nin imzası ile. Ünlü azılı suçlulardan biri de çalınan arabasından Judy’i sorumlu tutuyor. Bu yüzden Judy kendine öldü süsü verirken biryandan da Jake ve Terry ile iş birliği yaptı. Yine o meşhur sorulardan biri vardı tabii bölüm boyu aklımızda: Judy yine bir iş mi çeviriyor ki? Jake, suçlu kankasına bu kez güvenmeyi seçti ve yanılmadı asıl suçlu Judy’nin kız kardeşi çıktı ve Judy dahil herkesi kandırarak kaçtı ilerki bölümlerde Judy gibi kendisini de dizide görebiliriz gibime geliyor çünkü en az Judy kadar komik hatta daha bile bomba bir karakterdi. Zaten Judy’li bölümleri de hep sevmişimdir. Kendisini The Office dizisinden bilen biliyordur. The Office’in Dale’i, yine bir Michael Schur dizisi olan Brooklyn 99’un devamlı konuk oyuncu kadrosunda 🙂 The Office oyuncularından bazılarını konuk olarak Nine Nine’da görüyoruz aslında.

Bölümün bir diğer efsanesi de Nine Nine ve İtfaiyecilerin takıldıkları Shaws (bar) için verdikleri kavgaydı. İçki yarışmasını kazanan barda takılma hakkını elde edecekti. Bizimkilerin sarhoş hali özellikle de 9. seviye Amy’e ulaşıp kustuğu için tekrar 3. derece dans eden Amy’e dönmek, efsaneydi 😂 4. derece edepsiz Amy de ayrı komikti tabii 😂

Rosa, onları kurtarması için defalarca Holt’u aramış Holt ise onları önemsemiyor gibi görünmemek için adeta bir baba edasıyla ortaya çıkıyor ve sipariş ettiği içlilerle geceyi kurtarıyor. Bir de duygu yüklü konuşma yapacaktı ama Charles tarafından vakit yok diye bölündü 😂

Holt’un, Nine Nine’ın babası gibi olmasını ayrı, Nine Nine ruhunu ayrı seviyoruz efendim! Yeni bölüm yorumunda görüşmek üzere!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!