tds_thumb_td_300x0
Brooklyn Nine Nine 6. Sezon 4. Bölüm: Gina Nine Nine’dan ayrılıyor!

Geçen bölm Gina’nın diziden ayrılacağının ilk sinyalleri verilmeye başlanmıştı ama bu kadar çabuk veda edeceğimizi beklemiyordum 🙁 Gina’yı bu sezon yeniden göreceğimiz söyleniyor ama 4. bölüm itibari ile Gina resmi olarak Nine Nine karakoluna veda etmiş bulunuyor.

Giderken de herkese özel bir Gina anı bırakarak veda etmek istedi. Tam bu noktada The Office izleyenlerin gözü yaşlı… Brooklyn Nine Nine’ın yazarlarından biri olan Michael Schur aynı zamanda The Office dizisinin de yazarlarından biriydi. Orada da 7. sezon finalinde Steve Carell’ın canlandırdığı Michael karakteri diziye veda ederken herkes için özel bir Michael anı bırakmak istemişti. Gina da benzer bir şekilde veda etti.

Amy’nin özel anı: Amy’nin kendisini duygularıyla olduğu gibi kabul etmesiydi.

Jake’in özel anı: Ünlü bir ismi kendi partilerine almamalarıydı 🙂 Ayrıca sadece kendi arkadaşlarıyla dolu bir anı tercih etmeleriydi…

Terry’nin özel anı: Terry’i özel bir yoğurt kulübüne üye etmesiydi ve dolabını o yoğurtlarla doldurmasıydı. Terry loves yogurt!

Holt ile ise satranç maçında veda ettiler. Holt’un Gina’ya bir planı olmadan gitmesinin yanlış olabileceğini bir baba gibi anlatması çok güzel detaydı. Bu karakoldaki herkesi ve aralarındaki bağı öyle seviyorum ki.

Vee son olarak Nine Nine’a heykelini bırakıp giden Gina, elinde telefon olması detayı peki? 😂

Gina, bu dizinin Phoebe Buffay’iydi onsuz çok eksik olacağız ama bu sezon tekrar görecek olmamız teselli olsun diyelim. Ne yapalım. Gina’ya hayat veren Chelsea de bu bölümden sonra eski arkadaşı Andy’e (Jake) “Bu hüzünlüydü” diye mesaj atmış üstelik. Bu tatlı bilgi ile bölüm yorumumuzu sonlandıralım.

Ha unutmadan, 5. bölüm fotoğraflarında da eskilerden tanıdık bir yüz var demedi demeyin! 🙂 Yeni bölümde görüşürüz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!