tds_thumb_td_300x0
Breaking Bad’in Film Olmasını İstiyor Muyuz?

2008 – 2013 yılları arasında yayınlanmış efsane dizi Breaking Bad’in yaratıcısı Vince Gillian açıkladı: Breaking Bad film oluyor!

Vince Gillian dizinin başrollerini görüp göremeyeceğimizi açıklamadı ancak sızdırılan bilgiler Breaking Bad’in filminin yan hikayelere yoğunlaşmayacağı yönünde. Bu da demek oluyor ki mevcut hikayeyi işleyecek olan filmde Walter White (Bryan Cranston) ve Jesse Pinkman’ı (Aaron Paul) yeniden göreceğiz.

Breaking Bad bittikten sonra başlayan ve avukat Saul Goodman’in hayatını konu alan Better Call Saul adlı spin-off’un yeni sezonlarında da Jesse Pinkman karakterini görme ihtimalimiz konuşulurken gelen film haberi seyirciyi bir kez daha heyecanlandırdı.

Tabii 5 sezon boyunca ekranlara damgasını vurmuş, ilk bölümünden son bölümüne kadar olaylar birbirini adeta bir domino taşı gibi takip etmiş olan dizinin film olmasını istiyor muyuz bu da kafalarda bir soru işaretine yol açıyor. Breakig Bad hikayesini hiçbir açık vermeden tamamlamış bir dizi. Öyle ki imdb puanını senelerdir kimse düşüremiyor. Tek bir bölümü ile bile 10,0 tam puan almayı başarmış ve o puanı dizi bittikten sonra 3 yıl kadar korumayı başararak rekor kırmış bir diziden bahsediyoruz.

Walter’ın ölümü, Jesse’nin ise özgür kalması ile biten dizinin iki kahramanının da dizide olması için iki seçenek olabilir. Birisi, Walter’ın labaratuarda ölmemiş olması? Ancak bu pek olası durmuyor. Kurşundan kurtulduğunu düşünelim hastalığı da mı iyileşti?

İkinci seçenek ise dizinin final bölümünden önceki bir tarihe odaklanması. Bu tarihte Walter ve Jesse hiç tanışmamış olabilir ya da Walter ve Jesse’nin görmediğimiz bir anlarına tanıklık edeceğiz ki az önce de dediğimiz gibi domino taşı gibi dizilip bitmiş bir hikayenin ortasına ek bir konu koymaya gerek var mı? Olursa nasıl olur bilmiyoruz.

Elbette o ikiliyi ve diziyi her şeyden çok özledik. Taşları yerine oturtmayı başardıkları sürece neden olmasın demek de istiyor bir yanımız. Büyü bozulmasın yeter! 🙂

Çekimlere bu ay içinde New Mexico’da başlanacak. Başrol oyuncuların yer alıp almayacağını zaman içinde göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!