“Bones and All” 25 Kasım’da Sinemalarda!

Kemikler ve Her Şey

Metro Goldwyn Mayer Pictures aşka dair bir film olan, Luca Guadagnino (“Call Me by Your Name”) yönetimindeki “Bones and All/Kemikler ve Her Şey”i sunar. Guadagnino, bu fimle, kısa süre önce Venedik Film Festivali’nde En İyi Yönetmen dalında Gümüş Aslan ödülüne layık görüldü.

“Bones and All/Kemikler ve Her Şey”, toplumun kıyılarında hayatta kalmayı öğrenen genç bir kadın olan Maren (Taylor Russell) ile dışlanmış ve hakları elinden alınmış bir serseri olan Lee (Timothée Chalamet) arasındaki ilk aşkın hikayesi… Tanışmalarının ardından Ronald Reagan dönemi Amerika’sının arka yollarından, gizli geçitlerinden ve tuzak kapılarından geçerek bin beş yüz kilometrelik bir serüvene çıkan bu iki gencin bütün çabalarına rağmen, tüm yollar onları korkunç geçmişlerine, ötekiliklerine rağmen aşklarının sürüp sürmeyeceğini belirleyecek son bir hesaplaşmaya götürecektir.

Filmin Camille DeAngelis’in romanına dayanan senaryosunu David Kajganich kaleme aldı. “Bones and All/Kemikler ve Her Şey”in yapımcılığını Luca Guadagnino, Theresa Park, Marco Morabito, David Kajganich, Francesco Melzi d’Eril, Lorenzo Mieli, Gabriele Moratti, Peter Spears ve Timothée Chalamet; yönetici yapımcılığını ise Giovanni Corrado, Raffaella Viscardi, Moreno Zani, Marco Colombo ve Jonathan Montepare üstlendi.

Metro Goldwyn Mayer Pictures’ın sunduğu film bir Frenesy Film Company ve Per Capita Productions yapımı olup, The Apartment Pictures, A Freemantle Company, Memo Films, 3 Marys Entertainment, Elafilm, Tenderstories işbirliğiyle gerçekleştirilmiştir. Luca Guadagnino filmi “Bones andAll/Kemikler ve Her Şey”in dağıtımını İtalya’da Vision Distribution, dünya çapında ise Warner Bros. Pictures üstlenecektir. Filmin gösterimi 23 Kasım 2022’de başlayacaktır.

Korku, şiddet ve olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içermesi nedeniyle film 18 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir.

FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN.