BluTV’de İzleyebileceğiniz Yabancı Diziler

BluTv, özellikle HBO dizilerini yayınlaması ile gönülleri fethetmeye devam ediyor diyebilir miyiz?

Öyleyse, mazinin en kaliteli dizilerini bulabileceğiniz adrese doğru neler izleyebileceğimize dair bir yolculuğa çıkalım!

Six Feet Under

Listeye hem tüm zamanların hem de HBO’nun en iyi dizilerinden biriyle başlayalım. Hatta, tüm zamanları bilmem ama bana göre HBO’nun en iyi dizisi diyebilirim Six Feet Under için. Cenaze evi işleten bir aile üzerinden yaşam ve ölüm arasındaki ince çizgi üzerine derin derin düşündüren, adını tarihe altın harflerle yazdırmış bir dizimizdir.

Sex and the City

90’ların sonundan efsane bir iş. Adını çokça duyduğunuza eminimz, ama henüz izlemediyseniz bilin ki adından bu kadar söz ettirdiği kadar var! Kariyer sahibi dört kadının, dostlukları ve özgür ilişkilerini konu alan dizi kesinlikle her kadının izlemesi gereken türden bir iş.

Sopranos

Bir mafya ailesini konu alan Sopranos, zamanının ödüle doymayan kült dizilerindendi!

Westworld

Yine BluTV’de bulabileceğiniz şahane bir HBO dizisi! Gerçekliği sorgulatan, adeta bir Matrix kafası diyebileceğimiz şahane bir bilimkurgu.

The Handmaid’s Tale

Birçoğumuzun yolunu ilk kez BluTV’ye düşüren bu efsaneyi anmamak elbette olmaz! Bu kez rotamızı Hulu Original dizisine çevirdik. Yine her kadının izlemesi gereken, şaheser değerinde bir feminist distopya hikayesi.

Fringe

Rotamızı biraz da eski ve kablolu kanal dizilerine çevirelim. Fringe, gelmiş geçmiş en özgün hikayeye sahip, en etkileyici bilim-kurgu/polisiyelerden değil de nedir? Bir çoğumuzu paralel evrenler ile tanıştıran ilk kurgudur aynı zamanda… İzlemeyen çok şey kaçırır.

Shameless

Biraz da Showtime diyelim. İlk sezonların yerini, ilerki sezonlar dolduramıyor olsa da kesinlikle kaçırılmaması gereken işlerden.

Friends

Üzerine söz söylemeye gerek var mı? Bizce yok!

Gossip Girl

Upper East Siderlar burada mı? Tarihin en unutulmaz gençlik dizilerinden Gossip Girl’ü kesinlikle tavsiye ederiz.

The Leftovers

Yine bir HBO klasiği, bu kez eski değil, nispeten daha yeni sayılabilir bir dizi. Dünya nüfusunun yarısının gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasından sonra, geride kalanların dine ve dünyaya bakış açılarını yansıtıyor.

Ramy

Henüz çok az seyircinin keşfettiği, ama keşfedenlerin maden bulmuş gibi hissettiği dizi. Erkenden yakalayın deriz.

Euphoria

HBO yapınca gençlik dizisi de bir başka oluyor tabii!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!