tds_thumb_td_300x0
BluTV’de Haziran Ayında Neler Var?

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, Haziran ayında birbirinden dikkat çeken dizi ve filmleri kullanıcılarıyla buluşturmaya devam ediyor. Aksiyon, dram, gerilim, korku, bilim-kurgu, gizem, komedi ve çok daha fazlası Haziran ayında BluTV’de.

Diziler:

●      Fantasmas (8 Haziran): Julio’nun kaybettiği değerli eşyasını bulmak için başladığı macerada izleyiciler alternatif bir New York evreni ile karşılaşacak. Fanstasmas, komik ve distopik noktalarıyla renkli bir dünya sunacak. Altı bölümden oluşan dizi, giderek yalnızlaşan dünyada bir amaç ve anlam arayan insanların hikayelerini bir araya getirecek.

●      House of The Dragon – 2.Sezon (17 Haziran): Kanlı bir iç savaşın eşiğinde olan Westeros’ta Kral Aegon Yeşil Konsey’i, Kraliçe Rhaenyra ise Siyah Konsey’i savunmaktadır. İki tarafın olağanüstü bir mücadeleye gireceği ‘House of The Dragon’un yeni sezonu 17 Haziran’da BluTV’de.

Filmler:

●      The Hangover Part 2: Todd Phillips’in yönetmenliğinde, 2009’un en çok ses getiren filmlerinden biri olarak tüm zamanların en çok hasılat yapan komedisi olma unvanını elinde bulunduran Hangover’ın devam filmi, çeteyi kaldığı yerden alıp, bu kez Bangkok sokaklarına sürüklüyor.

●      Annabelle: John Form, oyuncak bebek koleksiyonu yapan hamile eşi Mia için yeni bir oyuncağı gözüne kestirir. Beyaz gelinlik giydirilmiş, eşine zor rastlanır bu antika oyuncak bebek Mia için kusursuz bir hediye olacaktır. Mia beklediği gibi hediyesi Annabelle’i görünce mutlu olur, ancak bu güzel anlar çok uzun sürmez.

●      Annabelle Creation: Oyuncak bebek yapımıyla uğraşan bir adam ve eşi mükemmel bir aile hayatı sürerken büyük bir trajediyle karşı karşıya kalırlar. Küçük kızları hayatını kaybeder. Aradan birkaç yıl geçtiği halde acıyı atlatamayan çift kapanan bir yetimhanenin kızlarını ve görevli rahibesini evlerinde misafir olarak ağırlarlar.

●      Annabelle Comes Home: Bir odaya kapatılan Annabelle’in diğer kötü ruhları harekete geçirmesi ile birlikte yaşananları konu ediyor. Şeytanların varlığını araştıran Ed ve Lorraine Warren çifti, oyuncak bebek Annabelle’in yarattığı yıkımı durdurmak için onu evlerine getirmeye karar verir.

●      Geostorm: Dünya’nın önde gelen liderleri, eşi benzeri görülmemiş bir dizi doğal felaket dünyayı tehdit ettikten sonra, küresel iklimi kontrol etmek ve herkesi güvende tutmak için karmaşık bir uydu ağı oluşturmak üzere bir araya gelirler. Fakat bir şeyler ters gider ve Dünya’yı korumak için yapılan sistem ona saldırmaya başlar.

●      2001: A Space Odyssey: 1968’de yayınlanan film günümüzden 4 milyon öncesinde geçen açılış sekansının ardından fütüristik bir evren tasviri ile 2001 yılında geçmektedir. Uzay seyahatini ve taşımacılığını artık kolayca yapabilecek düzeye gelen insan medeniyeti ay yüzeyinde siyah taş bir blok bulmuştur. Söz konusu taş bloğun Jüpiter’e sinyal gönderdiği tespit edilir. Bir araştırma ekibi hazırlanır ve taşın keşfinden 18 ay sonra 2 pilot, 3 bilim insanı ve üst düzey bir yapay zekaya sahip süper bilgisayar ‘HAL 9000’den oluşan ekip Jüpiter’e doğru yola çıkar.

●      Conjuring: The Devil Made Me Do It: Şeytan tarafından ele geçirildiği düşünüldüğü bir gencin cinayet zanlısı olduğu davayı araştırırken daha korkunç bir sırrın açığa çıkmasını sağlayan paranomal davaları çözmeye çalıştıran Ed ve Lorraine Warren’ın hikayesini konu ediyor.

●      Dark Shadows: Barnabas muhteşem bir hayat sürerken, kıskanç bir cadı tarafından lanetlenerek kontluğu elinden alınan ve 200 yıl kadar toprak altında, tabutta kilitli kalan bir vampirdir. 1972 yılında kopan bir fırtına onun da tabutunu yeraltından çıkartır ve meraklı köylüler sayesinde artık özgür bir vampirdir. Makamını ve intikamını almak için yaşadığı malikaneye geri dönen Barnabas, bildiği, tanıdığı her şeyin, içinde yaşadığı zamanın değiştiğini keşfedecektir.

●      Me Contro Te – Il Film: Vacanze in Transilvania (Sadece BluTV’de):  ‘Me Contro Te’, kötülerin planını engellemek için Transilvanya’da Kont Drakula ile yüzleşmek zorunda kalır. Luì ve Sofì eski ve yeni arkadaşlarıyla birlikte korkularıyla savaşmayı öğrenir..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!