BluTV, Yeni Yapımlarını Duyurdu

BluTV, 2021 yılında yayınlanacak yeni içeriklerini açıkladı. “Yeşilçam: Bir Sinema Hayvanı”, “Acans”, “Doğu”, “Renkli Rüyalar Oteli” gibi öne çıkan birçok yapımları BluTV’de izleyeceğiz.

2015 yılında kurularak Türkiye’nin en büyük yerli video platformu olan BluTV, 2020 yılında seyircisine 10 bin saatlik geniş bir içerik seçkisi sunmuştu. Bunu 2021 yılında yeni içerikleriyle %50 artırarak 15 bin saate çıkarmak hedefleri arasında yer alıyor.

BluTV’nin Yeni İçerikleri ve Konuları

Yeşilçam: Bir Sinema Hayvanı dizisinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy
  • Yeşilçam: Bir Sinema Hayvanı dizisi merakla beklenen içerikler arasında yer alıyor. Çağatay Ulusoy’un başrol oyuncusu olarak izleyici karşısına geçeceği dizinin yönetmen koltuğunda ise birçok başarılı yapımlara imzasını atmış usta yönetmen Çağan Irmak oturuyor. Her şeyini kaybetmiş bir yapımcının 1960’lı yılların Türkiye’sinde Yeşilçam Sineması’nda yeniden doğma ve aşkı bulma hikayesini anlatan dizinin konusu ve bir dönem dizisi olması şimdiden izleyeceklerin dikkatini çekti bile.
  • Sosyal medya fenomenleri Doğanay, Uzun Makarna, Semih Varol ve Sera’nın içinde yer aldığı HİÇ, üniversite hayatına tutunmaya çalışan bir grup genci merkezine almaktadır. Aynı zamanda HİÇ, Sıfır Bir’in yapımcılarının yeni projesi olmasıyla ön plana çıkıyor.
Bonkis dizisinden bir kare
  • Bunlarla birlikte Deniz Tezuysal’ın hem yazıp hem oynadığı dizi Bonkis de 2021’de izleyiciyle buluşacaklar arasında. Bir yandan Bonkis isimli kafesini ayakta tutmaya çalışırken bir yandan da ilişki durumu ve geçmiş ilişkileri tarafından köşeye sıkıştırılmış, hayal kurmayı seven aynı zamanda inatçı olan Deniz karakterinin trajikomik hikayesini izleyeceğiz. Oyuncu kadrosunda Vildan Atasever, Sergen Deveci ve Öykü Naz Altay gibi isimler yer almaktadır.
  • Bir diğer dizi ise izleyenlere reklam dünyasının kapılarını aralayacak. Kafası karışık ajans başkanı ve farklı kişiliklere sahip çalışanlarının her gün karşı karşıya kaldığı gündelik krizlerinin komik bir dille anlatıldığı Acans dizisinde Bülent Emin Parlak, Algı Eke ve Derya Alabora gibi başarılı isimleri BluTV ekranlarında göreceğiz.
Doğu Demirkol
  • BluTV’nin bu sezon için açıklanan projelerinden biri de Doğu Demirkol’un yazıp başrolünde yer aldığı Doğu. Bu yeni projede, hayatında hiçbir konuda başarılı olamayan Doğu’nun etrafında onu destekleyen kimse olmamasına ve gülünecek pek de bir şey bulamadığı hayatına rağmen komedyen olma serüveni gözler önüne serilecek.
  • İzleyenlerin beğeneceği düşünülen Saklı adlı yapım da platformda yer alacak ve ilk kitabını yazmaya çalışan bir yazar ile acılı genç bir kadının küçük bir tatil beldesinde başlayan tutkulu yasak aşklarını konu alacak.

Üstelik yepyeni programları ve özel yapım belgeselleriyle de üyelerine dopdolu içerikler vadeden BluTV, Renkli Rüyalar Oteli programını da yeni yapımları arasına aldı. Programda, Okan Bayülgen her bölüm farklı bir konuğuyla otelde konaklayarak hayatın anlamına dair sohbetler gerçekleştirecek.

Dövüş sporlarına gönül veren profesyonellerin ve amatörlerin iniş çıkışlarla dolu yaşantılarına tanık olacağımız Dövüşçü ile İstanbul’un tarihi ile öne çıkan ikonik mahallelerinden Fatih Karagümrük’ü izleyicilere semtin insanlarının yaşamları üzerinden sunan Mahallem Karagümrük adlı iki özel yapım belgesel de bu sezon BluTV’de izleyici karşısına çıkacak.

Aynen Aynen dizisi oyuncuları

Bunların yanında beğeniyle izlenen orijinal yapımları da yeni bölümleriyle izleyicileri sevindirmeye devam edecek. Aynen Aynen‘in 5. sezonu ile beraber Nil ve Deniz’in yepyeni maceralarına tanık olurken Sıfır Bir’in yapımcılarının hayata geçirdiği ilgiyle takip edilen Sokağın Çocukları‘nın 3. sezonunu da izleyeceğiz.  Özel yapım belgesellerden olan Pavyon’un 2. sezonu ve iki haftada bir yayınlanan yeni bölümleriyle ünlü bir ismin eşliğinde gündelik konuları masaya yatıran İbrahim Selim’in eğlenceli şov programı BOOM by İbrahim Selim 2021’de sadece BluTV’de olacak.

BluTV’nin yıllık üyeliklerde aylık 9.90 ₺ ödeme kampanyası 11 Ocak’a kadar devam edecek.