tds_thumb_td_300x0
Birce Akalay’ın Hayat Verdiği 5 Karakter!

1-KÜÇÜK AĞA

Küçük Ağa dizisinde Sinem karakterine hayat vermiştir. Sinem kendi alanında başarılı bir doktordur. Eşi Ali ve oğlu Mehmet Can ile önüne çıkan engellerle başa çıkmaya çalışmıştır.

 

2-EVLİ VE ÖFKELİ

Evli Ve Öfkeli dizisinde Esra isimli polis bir karaktere hayat vermiştir. İlk bölümde Cihanla evlenen ama evlendiği gece aldatıldığını düşünen Esra’nın ve üç kız arkadaşlarınında yaşadıkları yer almaktaydı.

 

3-YER GÖK AŞK

Yer Gök Aşk dizisinde Havva karakterine hayat vermiştir. Havva bebeğini kaybetti bunun üzerine teyzesinin çalıştığı konağın oğlu olan Yusuf’un çocuğuna süt annelik yapmak için konağa yerleşti ve teyzesiyle Yusufla evlenebilmek için planlar yapmaya başladı.

 

4-HAYAT BAZEN TATLIDIR

Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Hayat karakterine can vermiştir. Küçük yaşta anne ve babasını kaybetmiştir bunun üzerine kardeşi Gözdeye bakmaya başlamış ve bu süre içinde öğretmen olmuştur. Atandığı okula kardeşini de yerleştirerek hayatlarına devam etmeye başlamışlardır ve bu süre zarfı içinde öğrencisinin abisine aşık olmuş ve zorluklarla evlilik kararı almışlardır tam nikah kıyalacakken Gözde buna müsade etmeyip gerçekleri ablasına söyler evleneceği adam önceden sevdiği adamı öldürmüştür.

 

5-BEN ONU ÇOK SEVDİM

Ben Onu Çok Sevdim dizisinde Ayhan Aydan karakterine hayat vermiştir. Çocuklarına ve eşine bağlı olan Adnan Menderesin zorluklara göğüs gerdiği ve büyük aşkı Ayhan Aydan anlatılmıştır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!