Bir Zamanlar Çukurova Gün Sayıyor!

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı yer: Bir Zamanlar Çukurova

Atv’nin 1970’leri anlatacak,dev bir prodüksiyonu olan dönem dizisi Bir Zamanlar Çukurova seyirci karşısına çıkmak için gün sayıyor.

“Dizi atv’de izlenir” sloganını her sene vurgulayan kanal, yeni sezonda da izleyiciyi ekrana bağlayacak gibi duruyor.

Dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan Türk dizilerine imza atan ve rating rekortmeni dizilerin çok konuşulan yapımcısı TİMS&B Productions’ın yapımcılığını üstlendiği “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinin çekimleri aylar önce başladı ve tüm hızıyla devam ediyor.

Dev Platoda 1970 yılı Adana’sı inşa edildi!
İhtişamlı çiftliğin inşaatı için 450 kişilik profesyonel ekip gece gündüz demeden 8 ay boyunca çalıştı.
Adana’nın gözde Çukurova coğrafyasında kurulan dev platoda, 1970’lerden bugüne uzanan bir hikaye hayat bulacak.
Bir Zamanlar Çukurova’da,aşkı için öldürmeyi göze alan Yılmaz ve sevgilisinin yaşaması için kendini bir evlileğe hapseden Züleyha’nın hikayesi anlatılacak.

Merakla beklenen bu hikayede sadece ayrı düşen iki sevgili yok tabiiki. Ailesinin değerli geçmişini ve biricik oğlunu korumak için kanatlarını açmış bir “Hünkar”ın savaşıyla, aşık olduğu kadını tutsak etmeyi göze almış “Demir”i de tanıyacağız bu hikayede. Ve elbette sınırsız aşkların coğrafyasında, geçmişten bugüne uzanan hesaplaşmalarla, paylaşılamayan toprakları da izleyeceğiz.

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova’da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikayesi, güçlü bir oyuncu kadrosuyla ekranlara gelecek.
Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek’in başrol olduğu dizide; Bülent Polat, Sibel Taşçıoğlu, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Selin Genç, Polen Emre, Mehmet Kara ve Serpil Tamur’ dan oluşan kadro, bu etkileyici hikayeyi bizlere aktarabilmek için uzur süredir Adana’da emek veriyorlar. Dizinin yönetmen koltuğunda ise ekranın sevilen projelerinde imzası bulunan tecrübeli yönetmen Faruk Teber oturuyor.

Afişi izleyiciler seçecek!


Heyecanla beklenen diziden bir müjde daha! Bir Zamanlar Çukurova’nın afişini izleyici seçecek! Dizi için hazırlanan 6 afiş, atv’nin Instagram sayfasında paylaşıldı. Birbirinden güzel afişler arasından en beğenileni Sabah Gazetesi Günaydın ekinde yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!