“Bir Mucize Olsun” Dizisinin Yayın Günü Belli Oldu!

Yönetmenliğini Hamdi Alkan ve Ozan Uzunoğlu’nun yaptığı, senaryosunu ise Can Sinan’ın yazdığı ‘‘Bir Mucize Olsun’’ dizisi, 6 Nisan Cuma günü ilk bölümüyle FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Bir Mucize Olsun’da; Çukurdere’nin sokaklarında büyüyen Damla (Su Kutlu) onu büyüten Maksude’nin (Ahu Sungur) yanında evlatlık gibi değil, hizmetçi gibi bir yaşam sürüyor. Bir gün kapılarını Yiğit (Furkan Palalı) adında genç bir avukat çalıyor. Gerçek anne babasının kim olduğunu bilmeyen Damla’ya dedesinin ülkenin sayılı zenginlerinden biri olan Azim Sancaktar (Cihan Ünal) olduğunu ve ona yeni bir hayat vermek istediğini söylüyor. Yiğit getirdiği haberle Damla’ya hem zorluklarla dolu bambaşka bir dünyanın kapılarını açıyor, hem de ona aşık oluyor…

Dizide Furkan Palalı, Su Kutlu, Cihan Ünal, Ahu Sungur ve Ayşegül Günay’a, Meral Çetinkaya, Murat Daltaban, Bala Atabek, Anıl İlter, Rıdvan Aybars Düzey, Dilhan Aras, Elif Gizem Aykul, Oral Özer, Rozet Hubeş, Funda Eskioğlu, Tahsin Lale, Bulut Akkale, Cansu Kurgun, Sekvan Serinkaya, Fahri Öztezcan, Binnaz Ekren, Elif Akdemir, Halil Demir, Poyraz Saygılı, Anıl Yıldız, Ebru Emre gibi başarılı oyuncular eşlik ediyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!