Bir Dönemin Gözdesi “Sex and the City” Geri Dönüyor

1990’lı ve 2000’li yıllara damga vuran dizi Sex and the City’nin geri döneceğini HBO Max duyurdu. Dizinin yeni bölümlerinde ise Samantha Jones karakterine can veren isim Kim Cattrall yer almayacak.

Samantha Jones / Kim Cattrall

Bir süredir, 7 Emmy ve 8 Altın Küre ödüllerine sahip olan, televizyon dünyasının ikonik dizisi Sex And The City’nin yeniden çekileceği iddia ediliyordu. HBO Max, eğlence dünyasını heyecanlandıracak açıklamasını yaptı. Sevilen dizi, Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon ve Kristin Davis ile geri dönecek. Dizinin başrol oyuncuları arasında yer alan Kim Cattrall‘ın ise yeni çekimlerde olmayacağı ve projede bazı değişikliklerin de yapılacağı belirtildi.

The Guardian tarafından aktarılan bilgiye göre mini devam dizisinin adı da “And Just Like That… (İşte böyle…)” olacak. Dizinin yıl içerisinde izleyiciyle buluşması planlanıyor.

Sex And The City’nin üç yıldızı Parker, Nixon ve Davis dün gece sosyal medya hesaplarından geri dönecek mini devam dizisine dair bir fragman paylaşarak izleyenleri şimdiden meraklandırdılar.

Sex and the City, Candace Bushnell’in aynı adlı romanından televizyona uyarlanmış ABD yapımı bir televizyon dizisidir. ABD`de 1998-2004 yılları arasında toplam 6 sezon ve 94 bölüm olarak yayınlanmıştır. Dizinin bir bölümü ortalama 30 dakika sürmektedir.

Sex and the City Dizisi Ne Anlatıyordu?

Sex and the City Kadınları

1998’de yayınlanmaya başlayan bölümlerde, modaya kafayı takmış Carrie Bradshaw isimli karakterin cinsellik ve ilişkiler üzerine arkadaşları Miranda, Charlotte ve Samantha’yla yaşadıkları anlatılıyordu.

Dizi, modern ve kariyer sahibi kadınların aşk ve seks hayatına bir bakıma ışık tutmakla beraber bir yandan da bu kadınların gerçekte hayattan beklentilerinin ne olduğu konusunda küçük ipuçları vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!