tds_thumb_td_300x0
“Benim Tatlı Yalanım” Sıcacık Hikayesi ile Geliyor!

‘Benim Tatlı Yalanım’ dizisinin Şevket babası Ahmet Saraçoğlu, “Bu yazın en tatlı dizisine hazır olun” dedi.

ÇAYLAR ŞEVKET BABADAN!

Star’da 13 Haziran Perşembe ilk bölümüyle ekrana gelecek olan, başrollerini; Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in paylaştığı ‘Benim Tatlı Yalanım’ın oyuncularından Ahmet Saraçoğlu yeni karakterini anlattı.

Üç çocuğuna hem ana hem de baba olan Şevket karakterini canlandıran Ahmet Saraçoğlu ‘Herkesin ailece izleyebileceği sıcacık, samimi ve tatlı bir hikaye anlatıyoruz’ dedi.

13 Haziran’da izleyici ile buluşmak için gün sayan ‘Benim Tatlı Yalanım’ dizisinde Suna (Aslı Bekiroğlu), Rafet (Sadi Celil Cengiz) ve Saniye (Aslı İnandık)’nin fedakar babası Şevket, aile yadigarı kahvehaneyi işletmektedir. Babacan yapısı nedeniyle o sadece çocuklarının değil mahallelinin de babasıdır. Canlandırdığı Şevket Baba’nın kadirşinaz, hakkaniyetli ve yalandan nefret eden bir adam olduğunu söyleyen Ahmet Saraçoğlu, ‘İzleyici unutulmaya yüz tutmuş ahilik geleneğini ve yardımsever esnaflığı Şevket Baba ile yeniden hatırlayacak’ dedi.

Yönetmenliğini Barış Erçetin ve Cihan Vural’ın üstlendiği, O3 Medya imzalı, senaryosunu Deniz Dargı ve Murat Taşkent’in kaleme aldığı “Benim Tatlı Yalanım”, dizisi sıcacık hikayesi ile kalbinizi fethedecek.

Kaynak: www.startv.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!