tds_thumb_td_300x0
Baran Bölükbaşı Müzik Dünyasına Adım Attı!

Kanal D’nin Adı Efsane dizisindeki Fikret Yurdakul rolüne hayat veren Baran Bölükbaşı, şimdi de müzik dünyasına adım attı. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra kendi yaptığı müzikleri ara sıra takipçileriyle paylaşan Bölükbaşı, son olarak Vuslat dizisindeki ‘Zaman’ ve ‘En Sonunda’ parçalarını seslendirmişti. 

Adı Efsane dizisinden sonraki çıkışını TRT 1’de yayınlanan Vuslat dizisiyle yakalayan genç oyuncu, setten arta kalan zamanlarını müziğe ayırıyordu. Birkaç aydır ise Ozan Doğulu’nun Kreşendo albümünde yer aldığı haberleri dolaşıyordu. Stüdyoda yoğun tempoyla çalışan ikilinin parçası bugün müzik piyasalarına sürüldü. 

13 şarkıdan oluşan albümün yayınlanmasından sonra Baran Bölükbaşı’nın seslendirdiği ‘Dedikodu’ parçası sevenleri tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Sosyal medya hesabında piyano ve gitar eşliğinde paylaştığı müziklerin yanına artık Dedikodu da eklenmiş oldu. Yer aldığı dizilerde seslendirdiği parçaların ardından stüdyoya girerek hayallerine adım atan yetenekli oyuncuyu tebrik ediyor,başarılarının devamını diliyoruz.

Şimdilik şarkıya ait özel bir klip yok ancak ilgililere duyurulur, sevenleri klip bekliyor 🙂 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!