tds_thumb_td_300x0
Bade ve Murat’tan Hira ve Berkay’a…

Başrollerini Aslı Enver ve Özcan Deniz’in paylaştığı İstanbullu Gelin dizisinde rol alan Berkay Hardal ve Hira Koyuncuoğlu dizide yaşayamadıkları aşkı gerçek hayatta yaşıyor. Biz ikiliyi çok yakıştırdık hadi gelin beraber bakalım!

Onları tanıyalım…

 

 

Berkay Hardal’dan bahsedelim önce. Genç kızların yeni gözdesi, geleceğin yıldızlarından olacak kendisi. Burak Deniz’e olan benzerliğiyle de konuşulan Berkay 21 yaşında. Manisalı ama İstanbul’da büyümüş. Hayali futbolcu olmakmış ancak geçirdiği sakatlık yüzünden hayallerine kavuşamamış. İnstagramda popüler oluyor önce ve sonra bir menajer kendisine mesaj atıyor ve farklı bir dünya karşılıyor Berkay’ı. Diziye başladıktan sonra oyunculuk eğitimine de başlıyor Berkay. Yolu açık!

 

 

Hira Koyuncuoğlu ise 22 yaşında, Yalova doğumlu. Eğitimini aldıktan sonra ilk olarak Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu dizisinde ilk deneyimini yaşıyor. Daha sonra da O Hayat Benim dizisinde Nehir karakterine hayat veriyor. Son olarak da İstanbullu Gelin’le mesleğine devam etmektedir.

 

 

 

Şimdi dizimize gelelim…

Dizide Boran ailesinin en küçük oğlu Murat’a ev çalışanı Bade küçüklüğünden beri aşık. Yıllarca içinde tutmuş aşkını, kendini layık görmemiş Murat’a, her isteğini yerine getirmiş hep yanında olmuş Murat’ın.

Dizinin 3.bölümünde eve sarhoş gelen Murat’a kahve getiriyor Bade. Murat’ın çıplak olduğunu görünce geri dönüyor ama Murat girmesini hatta kahvesini de içirmesini istiyor. Kahveyi içerken sarhoş kafayla Bade’yi öpüyor Murat. Vee çiftimiz ateşli bir başlangıç yapıyor.

Gönül isterdi ki o geceden sonra sevgili olsunlar. Ama dizi bu tabi biraz imkansızlık olacak illa. Murat’ın hayatında başkası vardır. Ayrıca olanları öğrenen ev halkı ise Murat’a cephe almış, Esma Sultan da Bade’yi zorla başkasına vermeyi planlamıştır. Evlenmek istemeyen Bade olanlara dayanamayıp intihar etmiş herkesi korkutmuştur. Murat da Bade’ye umut verdiği için pişman olmuştur.

Süreyya daha sonra Bade’nin okuması için yardımcı olmayı önermiştir. Murat ise bir motor kazası geçirmiş ve bir süre yürüyemez duruma gelmiştir. Çiftimiz bu süreçte fazla ilerleyememiş ancak Bade evde tedavi görmekte olan Murat’a yine yardımcı olmaya devam etmiştir. Geçtiğimiz hafta yeni sezonuyla ekranlara dönen İstanbullu Gelin’de bakalım bu sezon çiftimizi neler bekliyor.

Aşk beklemez…

Dizide aşkına kavuşamayan Bade’nin ve aşkı bulamayan Murat’ın gerçek hayatta sevgili olduğunu Murat’ın yani Berkay Hardal’ın ‘Hayatıma anlam katan iki kadın’ notuyla paylaştığı bu fotoğrafla belgelemiş olduk. Yaz tatillerini beraber geçiren ve aileleri de tanışmış olan genç çiftimizin yolu açık, gelecekleri parlak. Yavaş yavaş BadMur ve HirKay shiplemeye başlayanlar ise çiftten fotoğraf gelmesini ve dizide kavuşmalarını merakla bekliyor.

İkiliye mesleklerinde başarılar diliyor, mutluluklarının daim olmasını diliyoruz!

 

 

“Bade ve Murat’tan Hira ve Berkay’a…” için bir yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!