tds_thumb_td_300x0
Aşkla Ağlayan Adam:Seçkin Özdemir

Seçkin Özdemir son yılların en başarılı oyuncularından biri…Kocaeli Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu. Aynı zamanda Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi de almış. Sonrasında Muhteşem Yüzyıl’ın fedakar aşığı Leo olarak çıktı karşımıza…Arkasından Al Yazmalım’ın İlyas’ı. Hayranları tarafından en çok sevilen oyunculardan biri…(Bir fankafa olarak bütün fankafalara kocaman kocaman selamlar:)

Seçkin Özdemir benim hayatıma Bir Aşk Hikayesi’yle girdi…Sevilmeyişini, annesizliğini,sevgiye olan muhtaçlığını öyle güzel işledi ki hepimizin içine eminim hala hepimizin içinde bir yerde Korkut Ali’ye ağlayan bir yerler mutlaka duruyordur.

Sonrasında Günahkar dizisiyle çıktı karşımıza. Ali Yusuf karakteri; geçmişi ve bugünü arasında derin bir uçurum olan intikam dolu bir adamdı.

Seçkin Özdemir o karakter geçişlerini öyle çarpıcı ve inandırıcı kıldı ki,diziler final yaptıktan sonra bile hepimizin akıllarında kaldı.

Arkasından onu Star Tv’de yayınlanan senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı Kiralık Aşk dizisinde Pamir Maden rolüye izledik.

Ateş Böceği Barış Buka…Yumuşacık tavırları, gerçek olamayacak kadar derin bakışlarıyla, yumuşacık kıskançlığıyla, sevdiğini her şeyden kendinden bile korumaya çalışan tavırlarıyla ben dahil eminim hepimizin gönlünü çelmeyi başardı.

Seçkin Özdemir bana göre çok çok iyi bir dram oyuncusu. Ağladığı sahnelere ayrıca bittiğimi belirtmeden geçmek istemiyorum. Ama Barış Buka karakteriyle komedi dizilerine de ne kadar yakıştığını hepimize ispatladı. Her zaman böyle renkli karakterlerle çık karşımıza demekten kendimizi alamadık hiçbirimiz.

Dizilerdeki başarısının yanında film oyunculuğunda da ne kadar iyi olduğunu Bir Nefes filmiyle hepimiz gördük. İlk defa bir filmde rol alan Seçkin Özdemir Yaman karakteriyle karşımıza çıkıyor. Ağladığı sahnelerde biraz daha ağlasa demekten alıkoyamıyorsunuz kendinizi…

Yeni sezonda Atv’de yayınlanacak Can Kırıkları adlı dizide bir polis olarak izleyeceğiz Seçkin Özdemir’i.

Oyunculuktan büyük keyif alan biri, işini sahiden severek yapıyor.

Seçkin Özdemir oyunculukta olduğu kadar müzikte de çok başarılı. Bir Aşk Hikayesi için söylediği şarkılarla da hepimizin gönlünü çeldi.

Sağlam bir Galatasaray taraftarı ve futbolu çok seviyor. Böceklerden hiç hoşlanmıyor. Bir kadında dikkatini çeken ilk şey pozitif enerjisi ve samimi tavrıymış. Kıskanan fakat kıskançlığıyla boğmayan, kısıtlamayan bir partnermiş. Sarılmaktan, dokunmaktan ve eğlenceli anılar biriktirmekten hoşlanırmış.

Dilerim başarılı oyunculuğunu daha uzun yıllar tadını çıkara çıkara izleriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!