tds_thumb_td_300x0
ArHas: Sen Bana Bakma Parçalı Bulutluyum (Gülperi)

Bir ”ArHas” yazısı yazmam gerektiğini düşündüm ve bu bir veda yazısı mı  yoksa Faziletteki gibi Hasan çok geç de olsa Artemis’in değerini anlayacak mı bilmiyorum… Çünkü son bölümde fazlasıyla yıkıldım!

Artemis’e çok üzülüyorum ben Hasanla aralarında gerçekten bir bağ var birbirlerini anlıyorlar, Artemis Hasan’ı Selen’le buluşturdu ve ona yardım etti. Bu aslında aşkından vaz geçişti… ama en azından o mutluysa ben mutluyum dedi ve arkadaş olarak destek oldu ne kadar zor bir şey değil mi? ben olsam çoktan ilanı aşk ederdim en azından duygularımı bilsin isterdim. 
Hastane sahnesinde ise Hasan’ın çillinin bir sevdiği olsa ben bilirdim demesi beni birazcık da olsa umutlandırdı, çünkü kıskandığını hatta bozulduğunu düşünüyorum. Selen’den sonra Artemis’in mi farkına varacak dersiniz? 

Neyse, Ben hastanede Artemis’i bekleyen Doruğun oyuna girmesini istiyorum.  Aynı şeyleri Hasan da hisseder mi  merak ediyorum . Doruğu tekrardan görebilir miyiz sevgili senaristler ? Bana pek iyi biri gelmedi ama en azından Hasan’ı kendine getirsin istiyorum!


Selhas’cılar mutlular şu anda ama umarım son gülen Arhas’cılar olur….Bekleyip göreceğiz! 

Sen bana bakma parçalı bulutluyum 
Sen mutluysan ben mutluyum 
Eski iyi bir dostum ,
Yalnızca bu gece nasıl olsa 

Antidepresan gülümsemesi şarkısı benden Arhas’a gelsin diyerek yazımı noktalıyorum!

Yazan: Aslı Doğan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!