tds_thumb_td_300x0
Akşın Koçovalı: ”Bir Melek Vardı!”
Merhabalar, Çukur’daki en sevdiğim kadın karakterlerinden birine Akşın’a veda yazısı yazmak istedim çünkü 2 sezon boyunca çok severek ve üzülerek izlemiştim her sahnesini. Bir yanım üzülme geçecek demek istedi babası ölmüştü ama annesi ve kardeşi vardı sevdiği adam Celasun vardı; sevdiği adamla sonunda evlendi derken bu sefer düğününde saldırı oldu ve annesi ile kardeşi de öldü, yüzü kötü bir yara aldı, psikolojisi bozuldu, ruh sağlığı iyi değildi. Bu sefer de yine “En azından Celasun onu seviyor, Akşın düzeliyor beraber iyileşecekler” derken bu sefer Akşın’ı “sevmiyorum” dedi sevdiği adam ve aslında tutunacak dalı olan Celasun da onu yaşarken öldürmüş oldu.
“Karaca’ya kötülük yaptım ben , bana hakkını helal etmesi lazım” diyen Akkız, herkes sana kötülük yaptı. En büyük kötülüğü kuzeninin yapmasına rağmen hala vicdan azabı çekiyordun.
Ve İlayda Alişan’a kocaman tebrikler ve teşekkürler, yolu açık olsun.👏 Akşın Koçovalı bana en çok geçenlerden ve beni en çok üzen karakterlerden biri oldu.
“Kanatları var gelir bana kızacak, işim var , ama napayım
Celasun sen bu kızı çok üzdün ve yarım bıraktın. Ama Kubilay Aka o sahnelerde tek kelime ile müthişti. Hatta bir an neredeyse vicdan azabından değil de gerçekten sevdiği için üzüldüğüne inanacaktım Celasun’a ama yine de biraz olsun yumuşadım çünkü Kubilay Aka!👏
Keşke Celasun karakteri böyle yazılmasaydı da hep Akşın’a sadık olarak kalsaydı ve hiç değilse mutlu olarak ölseydi Akşın.

“Beni seven herkes gidiyor demiştin, ama bak ben buradayım “Akşın Kalk”!

Ah be Celasun kızı çok üzdün, şimdi mi kıymete bindi? Celasun aslında biraz da vicdan azabı çekiyor, umarım finale kadar Akşın’a üzülen bir Celasun izleriz. Karaca ve Celasun olursa bu sefer o ağlamalar da yalan olmuş olacak. Tabii, Celasun için 1 hafta sonra unutursun  Karaca seni teselli eder diyenler de var ,  ben de onlar gibi düşünüyorum aslında…

Aşk-ı Memnu’da da böyle bir sahne vardı; Bihter ölmüştü ve Behlül “Ben herkesin katiliyim, Behlül  kaçar Aşkım” demişti Bihter’in mezarında ; bana biraz bu sahne onu da hatırlattı  Celasun’a hem çok söyleyecek sözüm var hem de yok.

Son olarak, Kubilay ve İlayda’yı tekrar başka projelerde beraber görmeyi çok isterim. Umarım fırsatımız olur diyerek yazımı aşağıdaki Akşın’a çok yakışan şarkı sözleriyle noktalıyorum; “Bir melek vardı, aşkı fısıldardı…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!