tds_thumb_td_300x0
Ahmet Kural: Kadını oynamak başlı başına hazırlık istiyor

Baba Parası filminde 3 farklı karaktere hayat verecek olan Ahmet Kural “Kadını oynamak başlı başına fiziki ve ruhsal hazırlık istiyor” dedi.

Başrollerinde Ahmet KuralMurat CemcirDevrim Yakut, Rasim Öztekin’in yer aldığı Baba Parası, 1 Ocak 2020’de sinemaseverlerle buluşacak.

Vizyon hazırlıkları yoğun bir şekilde devam eden Baba Parası’nın başrol oyuncularından Ahmet Kural, filmde üç farklı tiplemeyle seyirci karşısına çıkıyor.

“FİNALDE SÜRPRİZ BİR TİP DAHA GELİYOR”

Farklı tiplemeleri canlandırmanın zorlu olduğu kadar keyifli de olduğunu dile getiren komedyen, “Bu rollerden birinde kadın oluyorum. Kadını oynamak başlı başına fiziki ve ruhsal hazırlık istiyor. Öte yandan bir de şivesiyle de apayrı bir komiklik yaşatan Kıbrıslı taksi şoförü Selim var. Finalde de farklı sürpriz bir tip daha geliyor… Replikleri, makyajı ve davranış biçimleri tamamen farklı bu üç tipi, aynı yapımda oynamak, zor olduğu kadar da büyük bir şanstı” dedi. 

Selçuk Aydemir’in senaryosunu yazıp yönettiği filmin usta oyuncu kadrosuyla birlikte Yağmur Tanrısevsin, Özgür Emre Yıldırım, Deniz Barut, Giray Altınok, Ayhan Taş, Osman Alkaş da rol alıyor.

Kaynak: www.ntv.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!