4N1K Yeni Başlangıçlar’ın Yayın Tarihi Belli Oldu!

Foxplay’de yayınlanacak olan 4N1K Yeni Başlangıçlar dizisinin ilk bölümünden görüntüler yayınlandı. Dizi 1 Mart Cuma günü seyircilerle Foxplay’de buluşacak!

Yönetmen koltuğunda Hamdi Can Teker’in oturduğu, Senaryosunu ise Deniz Sokullu  ve Onur Dur’un yazdığı 4N1K yeni başlangıçlar’ın yeni versiyonu hayranlar tarafından fazlasıyla merak ediliyor. Bildiğiniz üzere 4N1K serüvenine kitap uyarlaması olarak başlayan sonra ise filme ve son olarak da diziye uyarlanan bir hikaye. Fox TV’de yayınlanan dizi reytinglerde istediğini alamayınca yayından kaldırılmış ancak dizinin gençler arasındaki popülerliği hesaba katılarak yayın hayatına internet dizisi olarak devam etmesine karar verilmişti.

Klasik Türk ailelerinde büyüyen 4 kafadar ve okula yeni gelen zengin ailenin çocuğu Barış’ın okul hayatları, aşk hayatları, ve günlük hayatlarını konu alan dizi büyük bir heyecanla bekleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise, Gözde Mutluer  Atakan Hoşgören, Sina Özer, Burak Yörük, Cihan Şimşek  Suğdem Gözalır, Cemrehan Karakuş, Bülent Alkış gibi isimler yer alıyor

4N1K dizisi 1 Mart Cuma günü Foxplayde!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!