4n1K 12. Bölüm: Masal Daha Yeni Başlıyor

Yeni bölüm yorumuna hoş geldiniz. İyi okumalar.

Bölümü Barış ve Ali’nin yüzleşmesiyle açtık. Barış’ın bir şey dememesi bence iyi oldu çünkü gerçekten Çete’den öğrenmesini isterdim. Ayrıca Yaprak olmasaydı dost olabilirdik demeleri bile, birbirlerine attıkları ilk adım.

Daha sonra eğlenceli birşekilde izlediğimiz polis sahnesi baya güzeldi. Gökhan’ın ağzını tutamaması ve “yaptıklarımma pişman değilim” demesi bir çok izleyiciyi güldürdüğüne eminim. Aynı şekilde Gökhan’ın Sinan’ın sırtına çizdiği harita ayrı bir komikti.

Bu bölüm ilk kez Yaprak’ın gerçekten kafasını toplamak adına içine kapandığını izledim. Biraz düşünmeye ihtiyacı vardı gerçekten. 

Ali’nin her şeyi öğrendiği anda annesi ile veya annesi sandığı kişiyle yüzleşmek yerine teselliyi Çete’de araması kadar güzel birşey yoktu. Tabi hesaplarında Çete’nin bunu sakladığı yoktu. Orada ben de gerçekten Yaprak’tan öğrenmesini isterdim böylece Ali de bir şekilde onunla birlikte teselli olurdu.

Team Ali’ci olmama rağmen Barış ve Yaprak’ın vedasını çok beğendim. Belki Yaprak’ın gerçekten geri döneceğini düşünmüştüm ama arkasını dönüp gitmesi gerçekten üzücü oldu.

Ece’ye araba çarpması ve Sinan’ın yıkılışı gerçekten gözlerimi doldurdu. O falcıdan bir şey çıkacağına emindim ama bu derece bir şey olacağını tahmin etmemiştim. Hele ki her şey güzel oluyor dedikten sonra araba çarpması yazık oldu.

Son sahnede Ali’nin itirafı da gerçekten çok duygusaldı. Çoçukluk anılarından girip tüm gerçekleri söylemesi. O sahnede ama Yaprak’ın kaçmasını istemezdim, zaten Ali gitmesine izin vermedi. Arka planda Barış’ın durması da beni şaşırttı başta. Barış’ın da dediği gibi, masal daha yeni başlıyor. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!