tds_thumb_td_300x0
Sıcacık bir aile hikayesi: Benim Güzel Ailem💛

Merakla beklediğimiz yaz dizileri başladı.. Ben bütün klişelerden sıyrılmış, içerisinde hem komedisi hem de aile sıcaklığı olan bir dizi izlemek istiyorum derseniz eğer Benim Güzel Ailem’i büyük keyifle izleyebilirsiniz!

Erdal Özyağcılar, Seray Gözler, Onur Buldu, Serra Pirinç, Utku Coşkun, Ebrar Karabakan, Melis Babadağ, Toprak Can Adıgüzel, Nergis Kumbasar, Barış Yıldız ve Aycan Koptur’un birbirinden renkli karakterlere hayat verdiği diziyi biz izlerken çok sevdik.

Her karakteri izlerken “Evet bu benim ailemden biri” diyebileceğiniz bu işte, küçük bir mahallede yaşayan, koca yürekli insanların içimizi ısıtan hikayeleri anlatılıyor..

Aynı zamanda dizi bir Kore yapımı olan Once Again dizisinden uyarlama.

Dizi 4 çocuklu bir ailenin her bir çocuğunun ilişkisinde yaşadığı problemlerle beraber baba evine dönmesinin getirdiği karışıklıkları konu alıyor. Peki en son babalar mı duyar?👀

Yaz dizilerinin olmazsa olmazı da aşktır! Bu dizide de herkesin zevkine göre birbirinden güzel çiftler ve partnerlikler var elbette.

Evin hayalperest ve yaramaz oğlu Ferdi ve ailenin biricik ve cesur gelini Öznur’u izlerken aralarındaki saf aşkı hissedebiliyorsunuz. Onur Buldu ve Melis Babadağ oynarken harika iş çıkarıyorlar! Bu partnerlik kimin aklına geldiyse teşekkür ederiz 🙂 Ferdi’nin kızıyla arasındaki bağa da bayılıyorum ayrıca. 🫶🏻

Ailenin ilişki terapistleri Deniz ve Kaan bize terzilerin gerçekten de kendi söküğünü dikemeyeceğini gösteriyor 🙂 Deniz’in tam bir “oğluşumcu” olan kayınvalidesi Feryel ile çatışmalarını izlemek çok keyifli.

Sina ve Damla ikilisi orjinaline uyarak mı yazılacak çok merak ediyorum. Son bölümde aramıza katılan ikinci erkeğimiz Oğuz’la beraber bu hikaye nereye evrilecek acaba? 

Gelelim tüm bu ikililerden benim favorim olan Emre ve Tuğçe’ye! Ailenin en akıllısı aynı zamanda da en büyük torunu olan Tuğçe’nin dünyasına aşkın girmesiyle beraber neler olacağını çok merak ediyorum. 👀 Diziye 2.bölümde katılan Utku Coşkun Emre rolüne fazlasıyla yakışmış. Kendisini izlemeyi de çok özlemiştik 🙂 Utku ve Ebrar’ın uyumunu da, Tuğçe ve Emre’nin bol inatlaşmalı ve didişmeli dinamiğini de çok sevdim! Sosyal medyada karşılaştığım yorumlara değinirsem sadece benim değil pek çok kişinin ilgisini çekmişler. Umarım hak ettikleri ekran süresini alabilirler 🙂 


Üç kuşağı bir araya toplayan bu dizi aynı zamanda geçtiğimiz haftanın ABC1’de en çok izlenen 1. AB’de en çok izlenen 3. Total’de ise en çok izlenen 2. dizisi ve de bu yazın reytinglerde 4 bandına ulaşan ilk işi oldu!

Hem hikayesiyle hem de oyuncu kadrosuyla bu başarıyı hak ediyorlar. Eğer siz de izlemek isterseniz Benim Güzel Ailem her çarşamba 20.00’da Trt 1’de! 🙂 

ecetivitirda

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!