Şahsiyet 17 Mart Cumartesi akşamı yayınlanan ilk 3 bölümüyle çok ses getirmeyi başardı. Saatlerce TT listesinde kalan dizi şimdiden fenomen haline geldi. Hala izlemediyseniz merak edenler için kim kimdir burada bulabilirsiniz!

Agah Beyoğlu, alzheimer olduğunu öğrendikten sonra her şeyi unutacak olmasından dolayı kendine yeni bir ”şahsiyet” seçmeye karar veriyor. Eskiden adliye çalışanıymış, şimdi gereği yapılmayan davaların peşindeki bir seri katil!

Nevra Elmas, kamu yönetimi mezunu ancak polisliğe tutkuyla bağlı. Onun için polislik bir meslek değil, iyiliğin bir parçası olmak. Ekibindeki bütün cinsiyetçi yaklaşımlara karşın başarılı bir polis.  Seri katilin planlarının bir parçası olmasıyla onun için yeni bir hikaye başlıyor.

Zuhal Beyoğlu, Agah’ın Sydney’de yaşayan kızı. Boşanıp 16 yaşındaki oğlu Deva ile birlikte babasının yanına döndü. Çocukken yatılı okulda büyümüş sorunlu bir ergenlik geçirmiş, babası ile arası pek de iyi değil. Babasının alzheimerından ve yeni ”şahsiyetinden” haberi yok. İlk gelen karakter tanıtımlarına göre başkomser Tolga ile aralarında bir şey olabilir!

Ateş, dizinin gazeteci çocuğu. Nevra ile röportaj yapmak istiyor! Kendisi yaptığı seri katil haberi ile dizinin gündemine ikinci bölümün sonlarında düşüyor ancak onu Nevra ile sahnelerinde DJ olarak da kokain kullanan bir karakter olarak da görüyoruz.

Tolga, Nevra’nın polis olmasını sağlayan başkomiser. Nevra’dan beklentisi büyük. Nevra’nın maruz kaldığı mobbinge karşı onun yanında. Nevra ile birlikte seri katil cinayetlerini çözmeye çalışıyor!

Firuz, Nevra’dan hoşlanmayan, onun başarılı olmasını kıskanan ekipteki polislerden biri.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz