Parlayan Yıldız Alarmı: Sümeyye Aydoğan 😍

O aurası ekranın ötesine taşan, yeteneği ve güzelliğiyle büyüleyen oyuncularımızdan. Şimdilerde Taçsız Prenses’te başrol oynayan Sümeyye Aydoğan’ın kariyer yolculuğuna ve etkileyici performanslarına göz atalım! 

Kariyerine Kahraman Babam da canlandırdığı Menekşe karakteri ile başlayan, daha sonra Akif, Geçen Yaz, Sadakatsiz gibi projelerle karşımıza çıkan Sümeyye birçoğumuzun gözüne Duy Beni ile çarpmıştı. “Kendimi bulma yolunda başucumda.” dediği Duy Beni de pek çok hafızalara kazınan etkileyici performansı oldu. 

Bunlardan biri 3. bölümdeki havuz sahnesiydi.

Arkada çalan Madrigal – Dip şarkısının sahneye uyumu, geçmişi hatırlayan Melisa ve Sümeyye’nin performansı çok beğenilmişti. 

Sümeyye’nin en iyi canlandırdığı ve unutulmaz sahnelerinden bir diğeri Melisa’nın intihar girişimiydi. 

Sümeyye’nin bize Melisa’nın çaresizliğini en iyi hissettirdiği sahnelerden biri de “Ben deli değilim!” diye bağırdığı sahneydi. 

Sümeyye öyle iyi oynadı ki Melisa’ya sarılmak istedik diyebileceğimiz, yalnızlığını en iyi hissettiğimiz sahnelerden biri ise 15. bölümdeki tuvalet sahnesiydi.

“Sonra akan gözyaşları kalbini sertleştirdi ve delinemez bir zırh oluşturdu. Ve acıları belli olmasın diye de yüzüne bu maskeyi taktı. Yani o küçük kız çocuğu öldü, yerine bu biyonik insan geldi.”

Melisa’nın sert, kendinden emin ve acımasız görünüşünün altında yatan kız çocuğunu ve yaşadıklarını anlattığı sahne de izleyen herkesi derinden etkilemiştir eminim. 

Yazımın sonuna Sümeyye’nin beni en çok etkileyen sahnesini koymak istedim. Cem Adrian – Ben Sana Veda Edemem şarkısı eşliğinde Melisa’nın kendisiyle yüzleşmesini, annesine olan özlemini ve takıntılarından kurtuluşunu izlemiştik. İzleyen herkesin çok beğendiği bu sahne uzun süre konuşulmuştu.

Sümeyye’nin bizi etkileyen sahnelerini saya saya bitiremeyiz. Şimdilerde bizi Taçsız Prensesle büyülüyor. Çok yakında da kadrosunda yer aldığı yeni Blu Tv dizisi Magarsus’la karşımızda olacak. Kariyer yolculuğunun çok açık ve kendisi gibi ışıl ışıl olacağına eminiz. Seni çok seviyoruz Sümeyye 🙂 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!