Sevilen oyuncular Gonca Vuslateri ve Seçkin Özdemir, Pazar günü Show TV’de ilk bölümü yayımlanacak olan Tehlikeli Karım dizisi için bir araya geldi.

Tehlikeli Karım dizisinde Gonca Vuslateri ve Seçkin Özdemir, Derin ve Alper karakterlerine hayat veriyor. Dizi bir karı kocanın aşk ile başlayan ilişkilerinin gün geçtikçe hayatın da yüklediği telaşla nasıl bir değişime uğradığını bize anlatıyor. Tehlikeli Karım, sürükleyici hikayesiyle izleyenleri ekranlara bağlamaya hazır. 

Derin (Gonca Vuslateri), kendini kocasına ve evine adamış; genç, güzel, zengin ve zeki bir kadındır. Onun için önemli olan tek şey kocası Alper’in (Seçkin Özdemir) ona duyduğu aşk. Alper ise İstanbul’un orta halli mahallelerinden birinde annesi ve ablası tarafından büyütülmüş, yakışıklı bir genç adamdır. Hayatı boyunca kadınlardan destek almaya alıştığı için kendi ayakları üzerinde durmakta bir hayli zorlanıyor. Böyle olunca da bir yanda kontrol düşkünü karısı, diğer yanda onu geri dönülmez hatalara sürükleyen sevgilisi arasında kalıyor. Kocası tarafından aldatıldığını öğrenen Derin’in, kocası Alper’i geri kazanmak için ne kadar ileri gidebileceği, ikilinin değişen ilişkilerinin nelere sebep olabileceği merakla bekleniyor.

Show Tv

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz