İlk yazısını biriciğimiz Arthur’a hazırladığım serinin ikincisini okuyorsunuz bugün. Orijinal adıyla The Bellflower Bunnies, yerli tvmizde ise Uzun Kulak Ailesi olarak hatırlayacağınız o müthiş çizgifilmden bahsedeceğiz. Tabi ben omg it was so… diyip ağlamak üzere olan modumu kapatabilirsem. Gerçekten bizim zamanımızdaki işler o kadar keyifliydi ki, yalnızca çocukluğun verdiği heyecanla bu kadar beğendiğimi/zi düşünmüyorum asla. Bizim zamanımız ifadesi de canımı acıttı, 50 yaşında değilim ama yine de bu kadar büyümüş olmak ve genel olarak yetişkinlik biraz tadımı kaçırıyor yalan yok. Neyse, konumuza dönelim. 😂

Sımsıcak bir aile evi ve orada yaşayan çocukların maceralarını izliyoruz Uzun Kulak Ailesi’nde. Her biri şirin mi şirin karakterler, hiçbir toksiklik barındırmayan ilişkiler ve dolayısıyla birçok çocuğun zevkle izleyebileceği -artık çocuk olmayanların da tabii- aşırı tatlı, masalsı bir anlatım.

Müthiş kıyafetler, eğlenmenin binbir türlü yolu ve her şeyden önemlisi inanılmaz cozy bir atmosfer. 😭 Cidden bizim jenerasyonun sonraki nesle aktarması gereken onlarca şeyden bir tanesi kesinlikle bu hazineler.❤ 2001 yılında yayına girip 2008’de sona eren bu güzel işin Youtube’da çeşitli kanallarda mevcut olduğu bilgisini de paylaşıp sizi serinin ilk yazısıyla ya da çocukluk hayallerinizle baş başa bırakalım..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz